YHTEYSTIEDOT

Niklas Pippingsköld, valmennuspäällikkö
niklas@fckontu.fi
P. +358 44 5795000
Sanna Vara, junioripäällikkö
sanna.vara@fckontu.fi
P. +358 44 0890094
Tero Välimäki, maalivahtivalmennusvastaava
tero.valimaki@fckontu.fi
P. +358 40 5821692
Mila Pallassalo, ikäluokkavastaava TF7-TD12 pienten kerhotoiminta
mila.pallassalo@fckontu.fi
P. +358 44 9741891
Nea Piiroinen, tyttöjen valmennusvastaava
nea.piiroinen@fckontu.fi
P. +358 44 2376294
Jonas Jansson, nappulavastaava F7-E10
jonas.jansson@fckontu.fi
P. +358 40 6820410
Jukka Kuparinen, ikäluokkavastaava E11, laskutus ja lisenssit. Oppisopimusopiskelija.
jukka.kuparinen@fckontu.fi
P. +358 40 5831259
Sami Määttälä, oppisopimusopiskelija
sami.maattala@fckontu.fi

FC Kontu ry
Kontulankaari 15
00940 Helsinki

Y-tunnus: 0213541-9
e-mail: toimisto(a)fckontu.fi
www.fckontu.fi

Laskuihin ja maksuihin liittyvät tiedustelut:
laskutus(a)fckontu.fi                                           

Maalivahtivalmentaja Tero Välimäki, 040-5821692, tero.valimaki@fckontu.fi